Травень 03 2018 0Comment
Безшовный ппу

Безшовна ізоляція пінополіуретаном

Безшовна теплоізоляція пінополіуретаном – універсальний метод ізоляції, який знайшов застосування в багатьох сферах: промислове і побутове будівництво, ремонтні роботи приватних будинків або котеджів, будівництво трубопроводів та тепломереж, утеплення складських приміщень, ізоляція холодильного обладнання (побутового і промислового призначення).

Якими достоїнствами володіє даний матеріал і сам метод, якщо він настільки поширений?

Пінополіуретан (ППУ) – сучасний ефективний матеріал для теплоізоляції, оскільки основу його структури становлять відокремлені одна від одної клітинки, між якими в обсязі понад 90% знаходиться газ. Саме такий склад робить його визнаним лідером серед інших будівельних матеріалів, що використовуються для утеплення.

Напилення ППУ – це найбільш прогресивний метод теплоізоляції і звукоізоляції. Сам процес нанесення дуже швидкий: щоб завдати матеріал на один квадратний метр потрібно всього 2 хвилини. Після того, як матеріал був нанесений тонким шаром на оброблювану поверхню, він починає сильно збільшуватися в обсязі, заповнюючи будь-які нерівності (тріщини, порожнечі). Таким чином, можна утепляти будь вертикальні, горизонтальні поверхні, скати мансард тощо Утворюється щільний теплоізоляційний шар не має швів і стиків, а отже, виключається ймовірність появи в приміщеннях протягів і ліквідуються містки холоду.

Пінополіуретан стійкий до перепадів температур і впливу ультрафіолетового випромінювання, він має тривалий термін експлуатації, не піддається гниттю і деформації. Дуже важливим моментом є висока ступінь адгезії, а значить для будь-якого матеріалу не потрібно додатковий клей. Нетоксичність і вогнестійкість, низька сприйнятливість до впливу хімічних речовин в комплексі з невисокою вартістю робить цей ізоляційний матеріал прекрасним вибором для утеплення приміщень.

  Термін служби напилюваного пінополіуретану