Березень 05 2018 0Comment
Теплоизоляция холодильных и морозильных камер

Бориспіль термоізоляція

Так виглядає термооізоляція пінополіуретаном холодильної камери, зробленої зі звичайного контейнера. Розрахункова і необхідна товщина теплоізоляційного шару становить 10 см. Полімер заповнює всі порожнини і простору, закриває всі тріщини і порожнечі. При правильному налаштуванні апаратури і необхідних погодних умовах досягається максимальна якість покриття.

Теплоізоляція горищного приміщення холодильника один з найважливіших і трудомістких процесів, необхідну відстань від поверхні до факела не менш 1 м але бувають випадки коли воно не витримується і якість напилення піни залежить від правильно підібраного тиску і звичайно оператора, який виробляє напилення пінополіуретаном.

 

Так як роботи з напилювання проводилися зовні контейнера, поверхня холодильної камери після реконструкція тепломереж потрібно обов’язково захистити від попадання ультрафіолету на піну, найпростіший але не довговічний спосіб це нанесення фасадної акрилової фарби з вмістом полімерів, вона виконує досить хорошу роль в якості захисного шару, але мінусом є її не довговічні (всього 2-3 роки), потім доведеться знову перефарбовувати.

 

Краща, на сьогоднішній день термоізоляція – це напилення або заливка пінополіуретану, якщо Ви хочете отримати максимальний ефект від утеплення потрібно використовувати якісний матеріал, який допоможуть підібрати фахівці нашої фірми. У нас багатий досвід з напилювання і заливці полімерів.

  Кривий Ріг