Березень 05 2018 0Comment
ППУ на крыше

Черкаси гідроізоляція покрівлі

Нашій фірмі надійшла пропозиція провести ремонт старої покрівлі на одному з найбільших підприємств України – Черкаський “Азот”. Незважаючи на труднощі в роботі з такими великими підприємствами ми погодилися.

Об’єкт вдавав із себе будівлю їдальні, яку повністю реставрували і перетворили в сучасний комплекс громадського харчування. Завдання стояло не з легких: повний ремонт покрівлі складної форми і з урахуванням потреб замовника. Було прийнято рішення покласти пінополіуретан шаром 5 см. і розкрити його Полімочевини складом “VORASTAR”, тим самим вбити двох зайців, отримати абсолютно нове покриття, не забираючи старий руберойд і провести повну термогідроізоляцію будівлі.

Після нескладних підготовчих робіт (зрізання відшарованому руберойду, прибирання) ми зробили напилення пінополіуретану товщиною 5 см., Тим самим забравши всі нерівності, зробивши «разуклонку» для кращого зливу води і покрили це все шаром полісечовини 2 мм.

Робота зайняла 4 дня.

Моніторинг об’єкта через рік після проведення робіт показав правильність вибору матеріалів для даного об’єкта. Замовник задоволений і передбачає далі використовувати цей метод при ремонтах покрівель.