Травень 03 2018 0Comment
Гараж

Чим утеплити гараж – вибір найбільш підходящого матеріалу

Автомобільний гараж або бокс – це не просто місце, де власники залишають свій автомобіль. Часто в гаражі обладнано повноцінне робоче місце, де періодично проводиться поточний або капітальний ремонт «залізного коня», зберігаються запасні частини, інструменти та автомобільна хімія. Тому власники зацікавлені в підтриманні в гаражі оптимальної температури.

Найбільш ефективним способом є не тільки використання обігрівальних приладів, але і скорочення втрат тепла. Для цього важливо вибрати правильний сучасний утеплювач. Пінополіуретан (ППУ) – високотехнологічний інноваційний матеріал для теплоізоляції. Завдяки високій адгезії цей рідкий утеплювач може наноситися на будь-яку поверхню. Особливо це актуально для гаражів типу «черепашка», їх конфігурація не дозволяє зробити рівномірний ізоляційний шар. Впоратися з цим завданням може тільки пінополіуретан, так як його напилюють на стіни гаража. Щільний шар пінополіуретану дозволяє повністю виключити появу зазорів і щілин, а також утворення містків холоду.

Утеплити гараж пінополіуретаном можна як зовні, так і зсередини. Зовнішнє утеплення рекомендовано для тонкостінних конструкцій, шар ізоляції в даному випадку буде надавати стін додаткову жорсткість. При зовнішньому напилення ППУ не потрібен спеціальний шар паро – та гідроізоляції. Внутрішню теплоізоляцію рекомендується проводити вже в експлуатованому гаражі, завдаючи ППУ поверх існуючого теплоізоляційного шару.

Для утеплення гаража з допомогою пінополіуретану буде потрібно не більше 2-3 годин, стільки часу необхідно на повне застигання термоізолятору. Після закінчення зазначеного години можна відразу ж приступати до фінішної обробки. При використанні ППУ усередині приміщення можна і не проводити додаткову обробку, так як покриття має естетичний зовнішній вигляд і стійке до зовнішніх впливів.

Утеплення гаража ППУ – це оптимальне рішення для збереження тепла, економії коштів і створення комфортного мікроклімату. Основними перевагами даного термоізолятору є швидкий монтаж, відмінне зчеплення з будь-якою поверхнею, монолітний шар без швів, низький коефіцієнт теплопередачі. Використання пінополіуретану для утеплення гаража допоможе продовжити термін експлуатації автомобіля, оскільки його вміст в сухому і теплому приміщенні істотно знижує ймовірність появи корозії.

  Напилення ппу своїми руками