Для чого потрібна теплоізоляція фасаду

Заключним етапом будівництва будинку є обробка фасаду. В першу чергу вона потрібна для надання будівлі привабливого зовнішнього вигляду і захисту від негативного впливу навколишнього середовища. Важлива складова оздоблення фасаду – теплоізоляція. Ця процедура дозволить заощадити кошти на опалення і забезпечити комфортний мікроклімат в будинку в будь-яку погоду. Утеплення стін збільшує термін служби будинку і надійно захищає будинок від промерзання або появи грибка.

Теплоізоляція фасаду потрібна не тільки для приватного житла, але і для багатоквартирних будинків. Згідно з дослідженнями фахівців, під час експлуатації багатоповерхового житлового будинку 40% тепла втрачається через стіни, 18% – через вікна і 10% – через підвал будівлі. Статистика показує, що витрати на теплову модернізацію споруди окупаються протягом 5-7 років. Щоб вирішити проблему неефективного використання тепла, держава створює спеціальні програми, компенсуючи громадянам частина витрат на енергомодернізацію.

Кількість енергії, споживаної для обігріву будинку, багато в чому залежить від якості утеплювача. Застосовуючи надійні матеріали для теплоізоляції фасаду, ви зможете продовжити термін експлуатації будівлі та заощадити кошти на його утримання.

  Чи є необхідність в ізоляції «теплої підлоги»