Квітень 24 2018 0Comment
Кировоград: теплоизоляция потолка ангара

Економічна вигода утеплення овочесховищ пінополіуретаном

Технологія утеплення пінополіуретаном найбільш поширена в таких сферах, як промислове та цивільне будівництво. Але і сільськогосподарські споруди також доцільно утеплювати з допомогою цього інноваційного матеріалу.

В сільському господарстві збереження врожаю – одна з першорядних завдань. Якісне утеплення овочесховищ дозволяє максимально довго зберігати зібрані овочі. Так як підтримання оптимального мікроклімату забезпечує збереження товарного вигляду врожаю і його смакових характеристик.

Затребуваність пінополіуретану обумовлена відмінними характеристиками: мінімальною теплопровідністю, високою адгезією і низькою паропроникністю. Спінений полипеноуретан прекрасно гасить звукові хвилі і вібрації, що робить перебування в приміщеннях більш комфортним і дозволяє заощадити на додаткових матеріалах.

Напилення ППУ – ідеальний варіант для теплоізоляції овочесховищ. Цей матеріал допомагає підтримувати постійну температуру всередині приміщення, перешкоджає проникненню вологи і утворення конденсату. Мала вага матеріалу не обважнює конструкцію, а його тонкий шар не дозволяє оселитися в ньому різних гризунів і шкідників. Також цей термоізолятор екологічно безпечний, він не виділяє побічних продуктів під впливом високих температур.

Термін служби пінополіуретану становить не менше 30-50 років, таким чином витрати на утеплення овочесховища ППУ окупаються в багаторазовому розмірі. При напиленні немає необхідності використовувати додаткові кріпильні елементи. Це знижує вартість монтажу, спрощує і прискорює сам процес і перешкоджає утворенню «містків холоду», через які відбувається втрата тепла.

Пінополіуретан володіє високою жорсткістю, йому не страшні такі механічні дії, як вантажно-розвантажувальні роботи, тиск на стіни.

Застосування пінополіуретану для утеплення овочесховищ економічно вигідно і обґрунтовано ще й тому, що тонкий безшовний шар матеріалу захищає овочі від різких змін температур і проникнення бактерій. При нанесенні пінополіуретану зовні сховища необхідний додатковий шар захисної мастики чи фарби для збереження початкових властивостей матеріалу при агресивному впливі ультрафіолету.