Травень 03 2018 0Comment
Эластичный пенополиуретан

Еластичний пінополіуретан

Існують 2 види пінополіуретану: жорсткий ппу з закритою осередком і еластичний – открытоячеистый.

Якщо перший в Україні продається останні 10 років 40-й і 60-й щільності, то ппу еластичний 10-й і 20-й щільності зайшов на наш ринок зовсім не давно.

Переваги еластичного ппу в тому, що він має меншу питому вагу на квадратний метр і меншу щільність, практично не поступаючись при цьому по теплоізоляції жорсткого ппу ( коефіцієнт теплопровідності 0,04 проти 0,025 : 0,03 у жорсткого).

Щільність еластичного ппу дозволяє збільшити вихід готового матеріалу порівняно із твердою піною, що позитивно позначається на вартості квадратного метра, тим самим зменшуючи витрати на ізоляцію об’єкта.

Матеріал володіє хорошою парапроницаемостью, його давно застосовують в США і Канаді при будівництві будинків. Еластичний ппу є ще і хорошим звукоізолятором, коефіцієнт звукопоглинання у нього набагато вище, ніж закрытоячеистого побратима. Область застосування даної піни досить широка, але є винятки: не можна використовувати при фасадних і фундаментних утеплениях, так як ппу еластичний добре поглинає воду, так само при покрівельних роботах його не можна застосовувати, але завдяки тому, що спінювач у еластичного ппу є вуглекислий газ це незамінний утеплювач для житлових і офісних приміщень, так як у нього немає шкідливих випарів.

  Напилюваної ППУ у світлі сучасних вимог