Гідроізоляція

Полісечовини (поліурія) – полімер, який є одним з найбільш довговічних і зносостійких покриттів в даний час. Термін служби такого покриття може перевищувати 20 років, завдяки своїм якостям.

Вартість робіт і матеріалу

Її можна наносити навіть на внутрішню частину кузова самоскидів, на стільки це зносостійкий матеріал, завдяки своїм унікальним властивостям:

  • полімеризація відбувається приблизно за 15-20 секунд;
  • цей матеріал можна наносити на поверхню при дуже високій вологості і досить низькій температурі, що робить його більш ефективним ніж пінополіуретан;

Така гідроізоляція широко застосовується в різних галузях промисловості і будівництва. Таке покриття дуже стійке до зовнішніх впливів. Чи можна застосувати в будь-якому вигляді будівництва – як в промисловому будівництві, так і цивільному. При використанні спільно з пінополіуретаном, може досягати дуже хороших результатів, поєднуючи відмінну теплоізоляцію і гідроізоляцію. Для захисту металоконструкцій від корозії та пошкоджень (мости, опори, причали і ін.) Дуже часто застосовують полиурию.

Застосовують гідроізоляцію пінополіуретаном і полісечовини:

  • Найчастіше для гідроізоляції покрівлі (даху). Перед початком робіт обов’язково вивчається стан даху та матеріал, з якого вона виготовлена. І тільки потім визначають метод напилення і його товщину .;
  • Для захисту бетонних підстав будівель і споруд завжди проводиться гідроізоляція фундаменту. При цьому бетон надійно захищається від хімічних сполук на водній основі, а так само від цвілі і грибкових утворень.
  • При гідроізоляції підвалів необхідна для запобігання попадання води або грунтових вод. Зберігає хороший мікроклімат. Покращує утеплення і запобігає потраплянню вологи в житлові приміщення.
  • При гідроізоляції трубопроводів, захищає труби від корозії. При цьому запобігає окисленню. Збільшує термін служби трубопроводів до капітального ремонту. Заощаджує кошти на їх експлуатацію.
  • Для гідроізоляції басейнів. Необхідною умовою при будівництві басейнів є тільки якісна гідроізоляція. Вона забезпечує максимально довгий термін служби басейну. Не дає воді просочуватися в грунт. Це перешкоджає корозії основи цієї споруди і як наслідок наступних деформацій і осідань.
  • При гідроізоляції цистерн і ємностей, дуже сильно, запобігає корозії металу. Захищає від локальних протікання і збільшує термін служби ємності.
  • Для обробки палуб і трюмів судів. Покривши Полісечовини палубу або трюм судна, можна надовго забути про поточний ремонт. Це дуже стійкий полімер до стирання і впливу різних хімікатів. Також, це допоможе позбавитися від будь-яких протікань в сполучних швах.

Гідроізоляція різних об’єктів по Україні під ключ!