Гідроізоляція покрівлі

Руберойд або пінополіуретан?

Гідроізоляція пінополіуретаном

Напилюваний пінополіуретан не так давно на ринку України, але він якісно сильно відрізняється від руберойду, при застосуванні його в якості гідроізоляції покрівлі, і дає багато переваг:

  • Вартість напилення з фарбуванням не на багато перевищує номінальну вартість руберойду;
  • Довговічність такого полімерного покриття складає приблизно 20-30 років! При якісному виконанні робіт;
  • Обсяг робіт однією бригадою з 2-х чоловік складає приблизно 300-400 м2 за зміну 8 годин;

Чи не маловажний факт: піна дає, по мимо гідроізоляції і ще хорошу теплоізоляцію покрівлі і тим самим можна «вбити двох зайців» відразу: отримавши якісну, безшовну гідроізоляцію і теплоізоляцію в одному матеріалі. Таким чином не важко підрахувати, що краще використовувати в якості покриття покрівлі, полімери – кращий вибір у всіх відносинах, якщо Ви не хочете мати справу з постійними проблемами при ремонті покрівлі.

Гідроізоляція покрівлі руберойдом

При утепленні даху руберойд застосовується дуже давно і зарекомендував себе як ненадійний і не довговічний матеріал. Наявність великої кількості монтажних швів так само не підкріплює його надійність. Швидкість монтажу теж залишає бажати кращого. Більше 3-5 років він не служить, з’являються тріщини відшарування від поверхні і, як наслідок – виникають протікання, що веде за собою як мінімум локальний ремонт або, що ще гірше – капітальний. При кінцевій вартості на сьогоднішній день проводити такі роботи раз 3-5 років а то і частіше не дуже рентабельно і клопітно.

Ремонт покрівлі та гідроізоляція

Пропонуємо більш детальний розгляд ремонту старого покриття покрівлі на основі руберойду:

Крок 1: Підготовка старого покриття перед нанесенням пінополіуретану. Очищення від забруднень, сміття, вирізання «бухтящіх» місць, при необхідності зняття старого покриття до основи;

Крок 2: Установка аератор для надходження повітря до основи покрівлі (що-б дах «дихала»);

Крок 3: Напилення пінополіуретану рівномірним шаром за необхідне для даного об’єкта (зазвичай 3-5см.);

Крок 4: Покриття пінополіуретану фарбою для захисту від ультрафіолету і додаткового захисту від вологи.

 

 

Отже, в підсумку Ви отримуєте повністю відремонтовану покрівлю з прекрасними тепло і гідроізоляційними характеристиками. Така покрівля готова прослужити Вам багато років без постійних витрат на обслуговування.

Гідроізоляція покрівлі під ключ!