Гідроізоляція стін, фасаду

Часто ми забуваємо про те, що стіни будинку теж можуть бути джерелом підвищеної вологи і для вирішення цієї проблеми також можна використовувати напилення пінополіуретану або полісечовини, або спільно цих двох продуктів для більшої ефективності. Але навіть застосування тільки пінополіуретану вже дасть значний ефект, так як стіни будинку схильні до більше атмосферних опадів і грунтових вод сюди не дістають

Стіни і фасад оброблені пінополіуретаном легко піддаються обробці різними будівельними матеріалами (штукатурка, вагонка, сайдинг і ін.) При цьому зберігаючи свої тепло-та гідроізоляційні властивості. Велика швидкість проведення робіт (до 500м2 за зміну) дозволяє протягом короткого часу перейти до робіт з оздоблення фасадів та стін і здати вчасно об’єкт.

Полімочевини і пінополіуретан, як разом, так і окремо, також можна використовувати для гідроізоляції стиків, швів, щілин, отворів і інших можливих місць попадання вологи.

Полісечовини можна обробити навіть корпус судна зовні тим самим захистити від корозії і протікання на довгий час, настільки цей матеріал міцний і надійний.

Гидроизоляция стен и фасада

Якщо у вас виникло питання по гідроізоляції будь-якої складності телефонуйте нам, і ми постараємося допомогти Вам.