Гідроізоляція

Застосування полісечовини для гідроізоляції і захисту покриттів з пінополіуретану вважається одним з найнадійніших і довговічних. У 2013 році корпорація Dow Chemical представила новий продукт, здатний замінити звичну Полімочевини – це. гібридна сечовина Даний продукт створений на тій же основі що і сечовина, при цьому має значно меншу вартість не уступаючи Полімочевини за багатьма показниками. Основне застосування гібридна сечовина

– це гідроізоляція різних об’єктів і захист покриття з пінополіуретану.

 

Компанія Екотерм ППУ однією з перших на Україні стала застосовувати Полімочевини продукт на своїх об’єктах. Завдяки йому ми отримали непогані результати. Спільне застосування пінополіуретану і, гібридної сечовини для ремонту плоских покрівель (об’єкти можна подивитися в розділі), дозволило вирішити основні завдання поставлені замовником. А саме – утеплення, гідроізоляція і надійний захист від механічних пошкоджень покрівлі. Буквально в лічені дні нашими фахівцями були проведені підготовчі та ремонтні роботи на площі понад 1000 м2. У 2013 році таким методом нами було відремонтовано кілька покрівель різної площі. За відгуками замовників ми бачимо, що це оптимальне рішення, на даний час, для комплексного ремонту покрівлі на тривалий термін.

Також гібридна сечовина є відмінним матеріалом для гідроізоляції різних підстав з бетону. Нами були проведені роботи з гідроізоляції підземного паркінгу і результати виявилися позитивними. Повна відсутність течі по всій площі (а це 1500 м2) при тому, що по поверхні над паркінгом проїжджа частина. Дуже важливо, при нанесенні даного матеріалу, дотримання технології і застосування високотехнологічної апаратури. Також якісна підготовка поверхні перед нанесенням і професійний підхід.

Застосування гібрида для гідроізоляції різної складності виправдано, і завдяки порівняно невисокій вартості. Ціна порівнянна з більшістю полімерних складів. Але, гібридна сечовина перевершує їх в рази по надійності.

 

Якщо ви запланували ремонт покрівлі зв’яжіться з нами і ми вам підкажемо комплексне вирішення проблеми за реальні гроші!