Херсонська область

Теплоізоляція трьох ангарів, площею: 750 м2, 540 м2, 1200 м2.
Розрахункова кількість піни на цей обсяг – 17 комплектів по 10 м3 кожен, фірми VORASTAR Польща.

Роботи проводилися в 2 етапи:
1) Підготовка поверхні кам’яних стін і профнастилу, очищення від пилу і грунтовка, видалення іржавих і жирних плям на металі.
2) Напилювання пінополіуретану на підготовлену поверхню стін і профільного настилу, проектована товщина напилення склала 5 см, що цілком достатньо для зберігання овочів таких обсягів.
Роботи проводилися за допомогою пересувної вишки тури, що дозволило скоротити час проведення напилення на відміну від стаціонарно встановлених лісів.
Розрахункові терміни робіт: 14 днів, що цілком достатньо для такого обсягу.
Роботи проводилися кваліфікованими майстрами, в плановані терміни, замовник ТОВ «ЮГ АГРО» залишився задоволений.


Теплоізоляція даху складу зсередини по шиферу. Утеплення покрівлі складу зсередини по шиферу, забезпечить відсутність тепловтрат через дах, дасть хороший теплогидроїзоляционний ефект і що важливо: заощадить кошти на енергоносії. У Херсонській області дуже нагальним питанням є збереження теплоносіїв, а досягти цього можна лише шляхом грамотно прорахованою відповідно до всіх норм сучасними стандартами і правилами. На сьогоднішній день такий теплоізоляцією є – пінополіуретан.

Херсонська область, село Чорнянка (рис. 4) – Так виглядає будівля овочесховища до його утеплення пінополіуретаном, теплоізоляція повинна бути нанесена на дах з внутрішньої сторони (5 см) і стіни (2 см), що забезпечить оптимальну температуру всередині, для зберігання овочів.

Так (ріс.1,3) відбувається утеплення стін сховища, робота по стінах була зроблена за один робочий день.

Готова теплоізоляція овочесховища, була виконана за допомогою професійного обладнання та кваліфікованих фахівців нашої фірми.

Овочесховище до утеплення пінополіуретаном. (рис. 3)

Так (рис. 1,3) виглядає процес напилення утеплювача на склепіння сховища, за швидкістю монтажу це займає вдвічі більше часу ніж напилення по вертикальній або горизонтальній поверхні, і ще важливий фактор: витрата утеплювача по профнастилу і на стелю набагато більше ніж при такому ж розпиленні по рівній поверхні і горизонтально, ці фактори потрібно враховувати при розрахунку витрат матеріалу.

  Кіровоград: теплоізоляція стелі ангара

Готовий об’єкт після утеплення.