Березень 05 2018 0Comment
ППУ фундамент

Київ тепло-гідроізоляція

Перед напиленням полімерів дуже важлива підготовка поверхні, обов’язково проводити знепилювання і просочення спеціальним праймером. Добре підготовлена поверхня забезпечує максимальну якість покриття. В даному випадку проведена гідроізоляція фундаменту під теплоізоляцію пінополіуретаном з подальшим напиленням полісечовини як захисного і гідроізоляційного шару.

 

Дуже важливо що б був 100% доступ до об’єкта робіт і нічого не заважало оператору, що проводить напилення. Відстань від поверхні до сопла пістолета має бути близько 1.5 метра інакше якість покриття не буде достатньо рівним і неминучий перевитрату матеріалу. Напилення пінополіуретану досить трудомісткий процес і довіряти його не професіонали як мінімум необачно і надалі дорого.

Перед нанесенням піни, потрібно закрити всі вікна, водозливи, вентиляційні отвори плівкою, закупорити всі значні раковини і тріщини на поверхні, щоб уникнути перевитрати дорогого матеріалу, зрізати всю непотрібну виступаючу дріт або арматуру, тому що при налипання піни на стирчить арматуру важко зробити рівний шар і можливі порожнечі під піною в цьому місці.

 

 

Після напилення пінополіуретаном, можна наносити заключне покриття з полемочевінной мембрани, в даному випадку використовувався німецький матеріал фірми DOW CHEMICAL VORASTAR HA 6326 поліол і HB 6006 Ізоціонат. Матеріал, що використовується злегка прозорий при напиленні і стає бежевим при остаточній полімеризації. За бажанням замовника можна підібрати різні кольори полісечовини це незначно вплине на ціну але дозволить використовувати колір який необхідний при покритті на конкретному об’єкті.

Так виглядає готова гідроізоляція полемочевіной, що захищає від ультрофиолет і надмірної вологи піну. Готовий “пиріг” з піни і полісечовини забезпечить хорошу теплогідроіізоляціонность фундаменту, яка прослужить 30 і більше років. Важливо пам’ятати, що потрібно використовувати тільки якісні матеріали перевірених виробників і звертатися тільки до кваліфікованих фахівців.

  Садово, Херсонська обл. приватний будинок