Березень 05 2018 0Comment
ппу на крыше

Кривий Ріг

Об’єкт: покрівля офісу, площею 330 м2, представництва компанії «Оболонь» у Кривому Розі.

Мета: утеплення покрівлі з метою скоротити тепло втрати на плитах покриття.

Роботи проводилися в 3 етапи:

  • Видалення з руберойду пилу, бруду і сміття, часткове вирізання відстаючих шматків руберойду.
  • Напилення пінополіуретану польської фірми «VORASTAR» товщиною 10 см (вимога замовника) прямо на поверхню покрівлі.
  • Забарвлення піни спеціальною полімерною фарбою «Гипердесмо» грецького виробництва, ця фарба гарантовано служить 10 років при правильному її нанесенні і добре захищає піну від дії ультрафіолету і перешкоджає якогось водопоглинанню з боку пінополіуретану.

Тривалість робіт склала 4 дня. Замовник був цілком задоволений якістю робіт.

Гарантійні зобов’язання були підписані на 5 років.

Кривой Рог. Підготовка старого покриття для напилення пінополіуретану, очищення від бруду і сміття, розмітка і установка флюгарок. Тепло-гідроізоляційний шар на цьому об’єкті забезпечує 100% гарантію того, що ці будинки не матиме тепловтрат через дах.

 

 

 

 

Напилення ППУ до освіти необхідного шару. Напилення теплоізоляції відбувається в кілька етапів, для освіти необхідної товщини захисного покриття.

 

 

 

 

 

Напилення ППУ до освіти необхідного кулі. Напилення теплоізоляції відбувається в кілька етапів, для освіти необхідної товщина захисних покриття.

 

 

 

 

 

Кривий Ріг. Обработка пінополіуретану спеціальною полімерною фарбою, для захисту від ультрафіолету. Розтин теплоізоляційного шару (ППУ) спеціальною полімерною фарбою «Гипердесмо» для створення додаткової гідроізоляції і захисту від ультрафіолету і різних опадів.

 

 

 

 

Новий об’єкт

  Херсон (приватний будинок)