Березень 05 2018 0Comment
подготовка, обработка пенополиуретаном

Луганська область

Нашій фірмі була поставлена ​​задача зробити утеплення приміщення для зберігання овочевої продукції. Об’єкт знаходиться в м Лисичанськ (Луганська область) і являє собою стару овочеву базу часів СРСР.

Під камеру було виділено невелике приміщення (близько 80 м2) і перед нами стояло завдання зробити теплоізоляцію пінополіуретаном. У приміщенні вже були встановлені охолоджувальні установки що дозволило точніше розрахувати необхідну товщину утеплення, що склало 5 см. На стіни і 6 см. На стелю (підлоги були утеплені замовником заздалегідь пінопластом).

Так як основну площу приміщення становили старі стіни потрібно було провести підготовчі роботи, а саме очистку стін від старої штукатурки і побілки. Далі були проведені роботи з напилювання пінополіуретану на стіни і стелю, холодильне обладнання при цьому щільно закрили, щоб уникнути влучень на нього піни. Були використані 20м3 матеріалу виробництва корпорації DOW (Польща) що дозволило вийти на розрахункову товщину ізоляції. Також, в даному приміщенні були проблеми з протіканням покрівлі і стін в деяких місцях від грунтових вод і напилення пінополіуретану повністю вирішило ці питання. Буквально на наступний день після виконання робіт камера була повністю завантажена капустою і стала функціонувати. Замовник залишився повністю задоволений, про що свідчить його позитивний відгук.

 

  Одеса: утеплення пінополіуретаном покрівлі ангара