Березень 05 2018 0Comment
гидроизоляция ппу на крыше

Львів гідроізоляція

Важливим етапом в гідроізоляції об’єктів цивільного та промислового будівництва є підготовка поверхні до нанесення гідроізоляційного матеріалу. Необхідно дуже ретельно підійти до цього процесу. Потрібно прибрати все сміття і зробити знепилювання поверхні. Підготовка так само включає ґрунтовку поверхні. Чим рівніше поверхня тим якісніше пройде нанесення гідроізоляційного шару.

В даному випадку було вироблено напилення полісечовини складу виробництва Німеччини на верхню площадку підземного автопаркінгу в м Львів. Після підготовки швидкість нанесення гідроізоляції по рівній поверхні становила приблизно 300 м2 за робочу зміну. Цей матеріал є на сьогоднішній день найбільш оптимальним по співвідношенню ціна-якість в нашій країні. Він в 1.5 рази дешевше аналогів на на нашому ринку.

При напиленні полісечовини на відкритих об’єктах важливо щоб відповідали погодні умови, ні в якому разі не можна допускати напилення на мокру або вологу поверхню. Температура повітря повинна бути плюсовою. Бажано що б поверхня мала якомога менше часу і тріщин, наявність їх неминуче знижує якість і веде до перевитрати матеріалу. Тільки при дотриманні всіх умов з підготовки і напилення гідроізоляції можна говорити про якість покриття і про гарантії на виконані роботи.

Так виглядає готове Полімочевини покриття. Матеріал полимеризуется і застигає дуже швидко приблизно 3-4 хвилини. В результаті виходить дуже міцна безшовна мембрана, що служить ефективним і надійним бар’єром для води і вологи. Термін служби даного матеріалу обчислюється десятиліттями. Це дуже вигідне і далекоглядне вкладання коштів. Роботи повинні проводити тільки кваліфіковані спеціалісти на професійному обладнанні.

  Конча Заспа теплоізоляція