Травень 03 2018 0Comment
Мембранная гидроизоляция

Мембранна гідроізоляція

Волога грунту, а також дощові і ґрунтові води – це ті фактори, які безперервно впливають на фундамент будинку. Коли вода потрапляє на поверхню, починають відбуватися хімічні реакції, що призводять до її руйнування. Щоб уникнути цього необхідно використовувати спеціальний захист у вигляді гідроізоляційної мембрани.

Види мембран

Матеріал для мембран може застосовуватися в різних умовах, тому його класифікують на дві протилежні категорії:

  • Полімерна плівкова мембрана – використовується для того, щоб захистити поверхню від різного роду опадів, вологи з грунту і атмосферних вод. Для цього виду матеріалу потрібно, щоб підлога підвалу знаходився вище, ніж максимальний рівень грунтових вод. Гідроізоляція має вигляд армованої полімерної плівки, товщина якої становить до двох міліметрів.
  • Профільована мембрана – її виготовляють з поліетилену високої міцності. У цій мембрані присутні так звані ” ребра жорсткості. Застосовують профільовану мембранну гідроізоляцію, коли грунтові води за рівнем перевищують рівень підлоги в підвалі.

Особливості полімерної мембранної гідроізоляції

На практиці найбільше поширення одержали полімерні мембрани. Нижче наведено їх основні властивості:

  • Висока деформаційна здатність, міцність на прокол і міцність зварного шва – ці властивості дозволяють мембран добре лягати на поверхні з певними деформаціями і шорсткостями.
  • Висока паропроникність – коденсатная волога, яка буде знаходитися під покрівлею протягом зими, без проблем зможе випаруватися за літо.
  • Висока стійкість до температурних факторів і деформаційних навантажень. При цьому герметичність матеріалу не змінюється; дана властивість з’являється завдяки еластичності цього виду мембрани.
  • Укладка і стягування не є обов’язковими – мембрана лягає зверху утеплювача і фіксується до необхідного основи.
  Утеплення по Україні