Травень 03 2018 0Comment
Мифы ппу

Міфи про пінополіуретан

Існує велика кількість вельми поширених міфів про пінополіуретані. Але незважаючи на курсирующую не завжди достовірну інформацію, статистика свідчить, що з кожним роком зростає використання цього сучасного матеріалу.

Так які є омани про пінополіуретані?

  • Неекологічність або шкідливість пінополіуретану. Це неправда. Пенополіуретан є одним з найбільш екологічно чистих матеріалів, він використовується практично у всіх сучасних моделях холодильників та бойлерів. Вже цей факт свідчить не тільки про його безпеку, але й про стійкості до впливу дуже низьких або високих температур. Наприклад, такі матеріали, як пінополістирол виділяє хімічно шкідливі речовини при підвищенні температури до 80 градусів.
  • Дорожнеча матеріалу. Це одне з найбільш популярних міфів про пінополіуретан, що роблять люди, далекі від світу будівництва. Некоректно просто порівнювати вартість кубічного метра теплоізоляції, так як теплопровідність пінополіуретану істотно нижче інших матеріалів. Таким чином, товщина теплоізоляційного шару також буде пропорційно менше. Ізоляція з пінополіуретану не змінює свою теплопровідність при зміні параметрів, таких як вологість і температура. Бесшовность і отсутвтсиве кріплень також дозволяє знизити шар наносимого матеріалу. І одним з останніх аргументів на користь невисокій вартості ППУ є той факт, що застосування цього матеріалу не вимагає використання пароізоляції і захисту від вологи.
  • Недовговічність пінополіуретану. Насправді ППУ – один з найбільш довговічних теплоізоляційних матеріалів, представлених в даний час на ринку. Довговічність ППУ є наслідком його високої хімічної стійкості. Спеціальні добавки зробили пінополіуретан дуже стійким до впливу ультрафіолету. При впливі прямих сонячних променів руйнування ППУ за 20 років не буде перевищувати 4 мм. Як правило, ППУ використовується для внутрішньої ізоляції, тому можна сміливо стверджувати, що в такому разі загрози руйнування немає.
  • Пожежонебезпека ППУ. Звичайно ж, так як пінополіуретан є полімером, то він горючий. Але якісний ППУ за рахунок додавання в нього антипіренів має здатність самостійно затухати. Пінополіуретан горить тільки в тому випадку, якщо він знаходиться в зоні горіння, викликаного іншим горючим матеріалом.
  Гідроізоляція басейну своїми руками

Пінополіуретан в даний час є одним з найкращих матеріалів для ізоляції, звичайно ж, якщо вибрати перевіреного постачальника і компанію, що надає послуги якісного напилення ППУ.