Травень 03 2018 0Comment
Напыление ппу своими руками

Напилення ппу своїми руками

Популярність спіненого поліуретану зростає з кожним днем. Цей матеріал використовується для утеплення будівель, конструкцій, ємностей, резервуарів, автомобілів. Цілком закономірно, що з’являється підвищений попит на напыляемую тепло-гідроізоляцію і багатьох забудовників цікавить, чи можна впоратися з подібним завданням своїми руками. Технологія нанесення матеріалу не є складною, проте напилення неможливо виконати без придбання спеціальної установки. Крім того, деякі навички і досвід також стануть додатковим плюсом звернення до фахівців.

Основні підготовчі моменти

Придбання установки для розпилення пінополіуретану заради одиничного використання економічно не вигідно. Але якщо у вас з’явилася можливість взяти її на час в оренду і є хоча б елементарне уявлення про те, як виконується напилення з пінополіуретану, можна спробувати. Буде набагато легше впоратися із завданням, якщо знайти собі помічника.

Для кращого зчеплення пінополіуретану з поверхнею необхідно її попередньо зачистити. Всередині приміщення слід це робити більш ретельно, в той час як зовні можна обмежитися простим демонтажем старого облицювального матеріалу.

Хоча теоретично напилення з пенополуритана можна виконати самостійно, на практиці завдання подібного роду набагато частіше довіряють професіоналам. Фахівці мають якісне обладнання, яке дозволяє утеплювати приміщення навіть великої площі швидко, ефективно, не залишаючи після себе купи сміття. Досвідчені майстри доб’ються ідеального зчеплення теплоізоляційного шару з поверхнею і забезпечать збереження тепла і затишку у вашому будинку. При цьому, додатково пінополіуретан дозволяє знизити рівень шуму в приміщенні.

  Гідроізоляція басейну своїми руками