Липень 02 2018 0Comment

Навіщо потрібно утеплювати дачний будиночок

Багато дачники нехтують цим питанням, вважаючи, що в будиночку для літнього проживання можна обійтися без утеплювача. Однак цей будівельний матеріал стане в нагоді і в теплу пору року, щоб зберегти комфортний мікроклімат в будь-яку погоду. Щоб у цьому переконатися, розглянемо основні властивості теплоізолятора.

Теплопередача – перенесення теплової енергії з гарячою середовища в холодну до тих пір, поки температура не зрівняється. Цей закон фізики діє для будь-яких середовищ, де є різниця температур, тому без належної теплоізоляції температура в будинку буде зрівнюється з вуличною.

Утеплювач – це матеріал з низькою теплопровідністю, яка значно знижує здатність переносити теплову енергію. Завдяки цій властивості забезпечується утримання комфортної температури усередині приміщення. Взимку в будинку буде тепло, а влітку матеріал буде утримувати прохолоду всередині приміщення.

Якщо у вас є погріб, утримання стабільної температури в ньому стане запорукою збереження фруктів і овочів. При цьому не обов’язково будувати його під землею, можна скористатися перевагами теплоізоляційного матеріалу. Якісна теплоізоляція захистить урожай від морозів взимку і допоможе зберегти холод в теплу пору року.

  Чим утеплити гараж – вибір найбільш підходящого матеріалу