Квітень 24 2018 0Comment
Мифы ппу

Пінополіуретан – особливості нанесення матеріалу

Пінополіуретан – один з найбільш ефективних і високотехнологічних ізоляційних матеріалів. Його застосовують не тільки в цивільному і промисловому будівництві, а також у сільському господарстві, на виробництві і в інших сферах. Пінополіуретан заслужено називають лідером у світі теплоізоляційних матеріалів. Він володіє високою адгезією і з’єднується з будь-якими поверхнями. Термоізолятор має відмінний рівень міцності і еластичності, він екологічно безпечний, стійкий до впливу вологи, не горючий, довговічний і не схильний до хімічного й біологічного впливу.

Важливою перевагою є простота нанесення цього ізоляційного матеріалу. Для напилення необхідно використовувати спеціальне обладнання, після нанесення тонкого шару ППУ на стіни він твердне, заповнює всі тріщини і щілини, утворюючи безшовний монолітний шар.

Заздалегідь слід підготувати поверхню, очистити її від пилу і масла, просушити і видалити корозію. При зовнішньому застосуванні важливо дотримувати температурний режим, щоб температура поверхні не була нижче 10 градусів. Наступним етапом є підготовка компонентів, при виході з установки відбувається хімічна реакція, в результаті чого суміш спінюється і твердне. Сам процес напилення поліуретану займає небагато часу, в залежності від площі поверхні час роботи варіюється від декількох годин до доби. Це в будь-якому випадку швидше, ніж при використанні класичних ізоляційних матеріалів. Важливо звернути увагу на такий момент – практично відразу після висихання на ППУ можна наносити декоративну обробку. Але це не обов’язково, так як поверхня потім не має стиків і швів і цілком естетично приваблива. У випадку зовнішнього застосування шар пінополіуретану слід захистити від агресивного впливу ультрафіолету за допомогою спеціальних мастик або лакофарбових коштів.

Застосування пінополіуретану дозволяє заощадити час і сили, забезпечує максимальний ККД і повну герметичність без витоку тепла. Його можна використовувати для утеплення будь-яких елементів будівлі: стель, стін, підлог, фундаментів, цоколів і пр. Пінополіуретан заповнює поглиблення будь-якої складності, одночасно підвищуючи міцність конструкції і виконуючи роль сполучного елемента.

  Звукоізоляція та теплоізоляція ємностей: резервуарів, цистерн