Травень 03 2018 0Comment
vigoda

Що вигідніше ППУ або будь-які інші способи ізоляції?

Напилення з пінополіуретану дозволяє заощадити час на монтажі, а також фізичні зусилля і фінансові кошти. Якщо порівнювати ППУ з іншими видами теплоізоляції, необхідно виділити такі переваги:

  • висока швидкість тужавіння і напилення;
  • повна відсутність дефектів на поверхні;
  • можливість користуватися теплоізоляційними і гідроізоляційними властивостями вже через добу після напилення;
  • низький витрата матеріалу;
  • відсутність проблем з транспортуванням.

Послуги з тепло і гідроізоляції – www.teploizolyacia.com.ua

Пінополіуретан – це ідеальний матеріал для теплоізоляції приміщення великої площі, з ним можна заощадити до 80% свого часу на монтажних роботах і витратити набагато менше грошей. Він добре підходить для внутрішнього і зовнішнього утеплення будівлі, і на відміну від інших ізоляційних матеріалів, не боїться впливу вологи або температурних перепадів. Однак, у випадку зовнішнього застосування, ППУ рекомендується додатково покривати шаром фарби. Це не тільки знизить негативний вплив прямих сонячних променів на матеріал, але і створить додатковий шар гідроізоляції.

Немає рівних ППУ і при необхідності провести гідроізоляцію труб будь-яких різновидів. Пінополіуретан відмінно справляється з утепленням повітроводів і теплотрас, захищає від проникнення вологи підвальні приміщення, фундаменти та цокольні поверхи будівель, які частіше за інших піддаються ураженню цвілі й вогкості. Також напилення з пінополіуретану легко впорається і з більш відповідальним завданням щодо затримання значної кількості рідини.

Всі інші теплоізоляційні покриття необхідно час від часу ремонтувати, що тягне за собою певні фінансові витрати. Напилення ППУ виконується один раз, і Ви можете назавжди забути про проблеми вогкості і холоду. При обліку тривалого терміну експлуатації пінополіуретану, який становить за найскромнішими підрахунками 30 років, Ви зможете заощадити до 50% коштів.

  Напилення ппу своїми руками