Травень 03 2018 0Comment
Технологии производства жидкой теплоизоляции

Технології виробництва рідкої теплоізоляції

Практика показує, що один шар рідкої ізоляції товщиною в сантиметр здатний зменшить втрату тепла практично наполовину. Рідка ізоляція добре взаємодіє з будь-якою поверхнею (металом, пластиком), в результаті чого з’являється еластична плівка. Вона зможе зберігати властивості теплоізоляції протягом як мінімум п’ятнадцяти років.

Цікаво, що технології виробництва рідкої теплоізоляції активно почали вивчатися ще в сімдесятих роках, адже потрібно було терміново знайти варіанти для економії витрат енергії.

Оригінальна технологія виготовлення матеріалів для теплоізоляції була представлена в нашій країні в 90-х роках. Її авторами стали представники США. Сьогодні ж більше сотні вітчизняних підприємств займаються виробництвом рідкої теплоізоляції.

Багато компаній останнім часом змінили склад сполучного речовини. Для цього було використано сировину від імпортних постачальників, завдяки чому на виході з’явилася можливість отримати дійсно якісну суміш.

Застосування сучасного обладнання для змішування дає можливість максимально спростити технологію виробництва, адже при цьому виконуються обчислення рецептури безпосередньо в пам’яті системи. Управління напівавтомат дозволяє вводити вручну складові формули і здійснювати контроль процесу. Така технологія дозволяє одержувати товар, який можна застосовувати в численних сферах промисловості, в тому числі і в будівельній.

Виготовлена за новими технологіями теплоізоляція усуває на 100% промерзання в стінах, не дає утворюватися конденсату, зменшує трудовитрати і час на проведення робіт. При цьому зростає вагова навантаження на конструкції.

Ринок будматеріалів сьогодні більше ніж просто різноманітний. Величезна кількість брендів пропонують свої унікальні технології з певними перевагами, так що вибір залишається тільки за вами.