Теплоізоляція автомобіля

Теплоізоляція необхідна не тільки для будівель і конструкцій, але і для автомобіля. За допомогою правильно проведеного утеплення можна істотно підвищити температуру всередині салону в холодну пору року. Щоб теплоізоляція мала найбільшу ефективність і найкращим чином утримувала тепло, транспортний засіб необхідно обробляти комплексно, а не просто окремі його частини. Хороші теплоізоляційні властивості можна отримати завдяки покриттю з пінополіуретану.

Як відбувається втрата тепла

Тепло автомобіля використовується для прогріву холодних деталей, а ще – виходить через щілини і нещільності в дверях. Саме тому під час обробки салону особливу увагу слід приділити дверей, а також таких елементів, як:

  • дах;
  • підлога;
  • перегородка між салоном і багажником;
  • стіни багажника.

Теплоізоляція в автомобілях з п’ятими дверима типу «хетчбек» може знадобитися додаткове утеплення кузова, оскільки багажник служить також джерелом розсіювання тепла.

Як необхідно виконувати утеплення

Якісна теплоізоляція повинна максимально покривати елементи кузова і мати відповідну форму. Для досягнення абсолютної точності слід виважено виконувати кожен рух Напилювання розсіюється на поверхню, тому необхідно її попередньо очищати і знезаражувати, так можна досягти максимальної стикування. Правильно підібрати товщину теплоізоляційного матеріалу можуть тільки фахівці, адже для цього необхідно брати до уваги температурний режим місцевості, де постійно експлуатується автомобіль.

Спроби самостійно виконати теплоізоляцію заберуть багато часу, а професіонали справляться з подібним завданням швидко і ефективно. Якісне виконання роботи – запорука успіху нашої компанії.