Теплоізоляція конструкцій

Теплоізоляція з напилюваного пінополіуретану підходить для внутрішньої і зовнішньої захисту конструкцій, може бути використана на поверхні з практично будь-якого матеріалу і чудово згладжує різні нервування і тріщини. Для металевих конструкцій пінополіуретан може служити додатковим антикорозійним захистом.

Переваги теплоізоляції конструкцій ППУ

Теплоізоляція, нанесена на конструкції, не вимагає ремонту і оновлення.

Також напилюваний пінополіуретан має наступні позитивні характеристики:

  • всі компоненти теплоізоляції – це екологічно чистий продукт на водній основі;
  • матеріал не горить і не запалюється;
  • має спеціальні добавки, що відлякують комах і гризунів;
  • повна хімічна інертність;
  • можливість утеплення конструкцій на будь-якій висоті і безпосередньо на об’єкті. Існує всього лише один суттєвий момент, про який не можна забувати – необхідність нанесення
  • додаткового покриття при впливі прямих сонячних променів. Як захист може бути використана кремнеорганічною фарба.

Існує всього лише один суттєвий момент, про який не можна забувати – необхідність нанесення додаткового покриття при впливі прямих сонячних променів. Як захист може бути використана кремнеорганічною фарба.

 

Де замовити теплоізоляцію

Наша компанія вже багато років займається утепленням будинків і конструкцій за допомогою напилюваного пінополіуретану. Своїм клієнтам ми готові запропонувати найбільш вигідну ціну і найкоротші терміни виконання замовлень. Довіривши теплоізоляцію нашим фахівцям, ви зможете отримати якісне, надійне і довговічне покриття. Всі роботи виконуються на фірмовому американському устаткуванні за оригінальною технологією, що повністю виключає будь-які недоліки. Ви можете звертатися до нас незалежно від того, де ви знаходитесь. Свої послуги ми готові надати в будь-якому місті України.

 

Теплоізоляція конструкцій напилюваним пінополіурета