Травень 03 2018 0Comment
Теплоизоляция склада

Теплоізоляція складів в Україні

Величезні складські приміщення опалювати не вигідно з економічної точки зору, тому вони потребують хорошої теплоізоляції. Це дозволить забезпечити оптимальну температуру в будь-який час року. Існують різні підходи і технології теплоізоляції складських приміщень, але найбільш високі показники ефективності демонструє напилюваний пінополіуретан.

Недоліки рулонних і листових матеріалів

Необхідно розуміти, чому рулонні і листові теплоізоляційні матеріали використовуються все рідше і поступилися своє місце пінополіуретану. Головні недоліки полягають у наступному:

  1. Існує необхідність виконання отворів для кріплення, які в подальшому порушують цілісність конструкції.
  2. Утеплювач руйнується від конденсату і потребує хорошому пароізоляційним шарі.
  3. Неможливо провести утеплення без зазорів і щілин, такі місця є джерелом розсіювання тепла.
  4. Висока вартість проведення монтажних робіт.
  5. Низький показник теплоізоляції, висока втрата тепла.
  6. Невеликий період експлуатації утеплювача.

Напилення з пінополіуретану рівномірно заповнює всі порожнини на поверхні, повністю виключаючи втрати тепла. Ізоляційний шар виходить цілісним і надійним. Для монтажу не потрібні кріплення, немає необхідності проробляти отвори в стінах або на стелі. Після тужавіння пінополіуретан забезпечує збереження тепла навіть взимку. Матеріал дозволяє скоротити витрати на енергоносії і є економічно найбільш вигідним. Використовувати такий утеплювач можна на поверхні з будь-якого матеріалу, як всередині, так і зовні будівель. Стабільний температурний режим протягом усього року дозволяє використовувати пінополіуретан для утеплення овочесховищ.