Травень 03 2018 0Comment
Recyklace

Термін служби напилюваного пінополіуретану

Пінополіуретан вигідно відрізняється від всіх інших теплоізоляційних матеріалів низьким водопоглинанням і мінімальним коефіцієнтом теплопровідності. Настільки високі результати вдається отримати завдяки унікальній структурі пінополіуретану.

З напилюваний пінополіуретан, можна уникнути необхідності закріплювати ізоляційний матеріал на поверхні. ППУ рівномірно розподіляється по дереву, металу, бетону, скла і будь-якого іншого матеріалу, при цьому забезпечується висока адгезія.

Термін служби напилюваного пінополіуретану складає більше 30 років.

Жоден інший тепло – або гідроізоляційний матеріал не може бути використаний настільки тривалий час. Пояснення досить просте – пінополіуретан не боїться температурних коливань, високих заморозків, підвищеної вологості, матеріал не руйнується навіть в умовах постійного впливу агресивного зовнішнього середовища, а тому може без побоювань застосовуватися для промислових будівель і приміщень.

На протязі всього періоду експлуатації забезпечується цілісне покриття без стиків, яке не потребує проведення поточного ремонту.

Більш того, використання теплоізоляції з ППУ дозволить Вам значно продовжити період експлуатації будівель, адже вони будуть менше піддаватися механічному впливу і згубного впливу атмосферних опадів.

Напилення з пенополиуреатана прослужить протягом усього терміну експлуатації об’єкта. Його дуже зручно використовувати для ізоляції дахів, стін, підвальних приміщень, трубопроводів, промислових об’єктів і житлових будівель.

За спостереженнями, проведеними в країнах Західної Європи, реальний термін використання напилення з ППУ може складати 50 років і більше. Висока якість матеріалу від самих надійних постачальників дозволяє нам бути настільки впевненими у високій рівень послуг, що надається гарантія на всі види робіт.

  Пінополіуретан – особливості нанесення матеріалу