Травень 03 2018 0Comment
lisichansk 8

Утеплення кривих стін

Утеплення будинку – дуже важлива процедура, яка дозволить назавжди забути про протязі, втрати тепла в холодну пору року, високим рахунками за теплоносії. Якщо доцільність утеплення не викликає сумнівів, то вибір відповідного теплоізоляційного матеріалу – це спірний момент. Досить часто стіни в будинках криві, відрізняються різким перепадом рівня висоти і мають глибокі вибоїни. При використанні будь-якого листового або рулонного матеріалу для досягнення максимального зчеплення утеплювача зі стіною необхідно її заздалегідь вирівнювати. Це довго, дорого, складно. Після вирівнювання стін приміщення забруднюється, його необхідно додатково очищати і відмивати. Інноваційна технологія напилення пінополіуретану прямо на стіну дозволяє скоротити витрати на вирівнювання. При підготовці слід тільки видалити старі облицювальні матеріали, а товщину шару теплоізоляції можна відрегулювати вручну при необхідності.

Додаткові переваги пінополіуретану

Використовувати напилюваний поліуретан для кривих стін – це найпростіше і економічно вигідне рішення. Крім того, даний матеріал на відміну від своїх аналогів:

  • не має стиків, тріщин, щілин;
  • створює цілісне непродуваемое покриття;
  • може наноситься на рельєфну поверхню;
  • захищає від вологи і шуму;
  • екологічний і безпечний для здоров’я;
  • має термін служби більше 50 років.

Криві стіни найчастіше зустрічаються в багатоквартирних будинках, а також у старих старих будівлях приватного типу. Завдяки своїй невеликій вазі пенополуретан не створює додаткового навантаження на стіни, а тому може бути використаний в будь-яких умовах. Крім технології розпилювання, його можна також наносити методом заливки, проте це більш актуально для горизонтальних поверхонь.