Травень 03 2018 0Comment
ППУ мансарды

Утеплення мансарди

Утеплена мансарда – це не тільки прекрасна можливість використовувати горищні приміщення для проживання в будь-який час року, але й запорука підтримки оптимальної температури у всьому будинку. Якісно мансарда утеплена також допомагає знизити кількість потрапляють в приміщення пилу. Найбільш значущі напрямки економії в даному випадку: економія коштів на опалення, зменшення витрат на охолодження будинку в спеку, зменшення трудовитрат на боротьбу з пилом.

Відомо, що теплоізоляцію вертикальних стін проводити складніше, ніж, наприклад, підлоги. Внутрішнє утеплення мансарди має наступну особливість – наявність великої кількості похилих поверхонь. Застосування рулонних або плитних ізоляційних матеріалів недоцільно, так як з часом утеплювач починає відставати від стін, що призведе до зниження теплоізоляції і збільшить кількість конденсату на стінах за утеплювачем. Крім підвищення ризику гниття і розвитку грибка, знижується такий показник, як шумоізоляція. Якщо матеріали для стін і фронтонів можуть бути будь-якими, то для скатів – необхідно ретельно вибирати майбутню ізоляцію.

Одним з найкращих матеріалів для утеплення мансарди є пінополіуретан, який наноситься на поверхні шляхом напилення. Невисока ціна ППУ робить цей матеріал дуже затребуваний на ринку будівельних матеріалів. Він володіє масою переваг, серед яких особливо можна виділити: довговічність, пожаробезопасность, висока швидкість монтажу, ліквідація «містків» холоду за рахунок відсутності стиків, зниження витрат на опалення та охолодження, економія простору (матеріал наноситься досить тонким шаром). ППУ – це фактор додаткової гідроізоляції. Фахівці підкреслюють і той факт, що пінополіуретан – не привабливий для різних гризунів.

Для будинків, побудованих в містах, буде особливо корисно і наступне властивість пінополіуретану – низький рівень проникнення звуків.

  Напилюваної ППУ у світлі сучасних вимог