Травень 03 2018 0Comment
Утепление балкона

Утеплення підлоги на балконі – важливі нюанси

Перш ніж приступати до утеплення та оздоблення балкону, подумайте для яких цілей він буде використаний. У сучасних квартирах балкон вже не є місцем зберігання габаритних і непотрібних речей. Якщо на балконі планується зберігання овочів, то відповідною температурою буде до 5 градусів, для розміщення там гардероба – від +10 до 18 градусів, у разі ж, якщо на балконі буде обладнаний повноцінний кабінет, то оптимальною буде температура понад 22 градусів. Для кожного випадку необхідна своя теплоізоляція. Але який матеріал підходить найкраще для утеплення всього балкона і зокрема статі?

Перетворити балкон в комфортне приміщення можна, вирішивши кілька важливих завдань: утеплення, ізолювання від вологи, вуличного шуму, підбір правильного ізоляційного матеріалу з урахуванням складної геометрії простору. До питання утеплення підлоги на балконі необхідно підходити ретельно ще й тому, що саме через пів відбувається до 20% втрат тепла.

Оптимальним рішенням є застосування пінополіуретану (ППУ) для утеплення підлоги на балконі або лоджії. Термоізолятор володіє мінімальним коефіцієнтом теплопровідності, класичні матеріали для утеплення з часом злежуються, обсипаються і руйнуються. Вже через 7 років експлуатації втрати тепла становлять близько 60% від початкових значень. Пінополіуретан завдяки спеціальній технології нанесення не має стиків, він монолітний, а отже, не виникає ситуації втрати тепла через «містки холоду».

Пінополіуретан має незначну вагу, тому він не обважнює конструкцію, що дуже важливо для балкона. Також для ефективного утеплення досить тонкого шару пінополіуретану, на балконі не слід використовувати товстий шар утеплювача в зв’язку з тим, що рівень підлоги повинен бути однаковим по всій квартирі.

Пінополіуретан володіє прекрасними звукоізоляційними властивостями. Безшовний шар гасить вібрації і шуми, що дуже актуально для великих міст. Вагомою перевагою цього спіненого матеріалу є висока вологостійкість і морозостійкість. Це забезпечується завдяки тому, що ППУ на 95% складається з закритих осередків.

  Мембранна гідроізоляція

При напилення ППУ не потрібна ніяка попередня підготовка, крім очищення поверхонь від будівельного сміття. Після висихання пінополіуретану (близько 2-3 годин) можна відразу ж приступати до подальшої обробки.