Травень 03 2018 0Comment
гидроизоляция ппу

Утеплення по Україні

Пінополіуретан – інноваційний матеріал, який має безліч переваг. Його популярність з кожним днем набирає обертів, витісняючи з ринку будівельних матеріалів усіх своїх конкурентів. Пенополуиретан, насамперед, недорогий, витрати на утеплення не значні і дуже швидко окупаються завдяки збереженню тепла всередині будинку і економії на щомісячних рахунках за газ і світло. Однак на сьогоднішній день далеко не всі компанії пропонують саме таку технологію утеплення будівель і конструкцій. Наш досвід і практика доводять, що більш ефективного, зручного та недорогого теплоізоляційного матеріалу не існує. А щоб максимально задовольняти запити своїх замовників, ми готові прийняти в роботу замовлення по всій країні. Якщо у вас є заміський будинок або дача, дах яких потребує герметизації, можна не відкладати рішення і замовити утеплення пінополіуретаном вже зараз.

Переваги нашої компанії

Наші фахівці відповідально підходять до виконання кожного замовлення, враховують у своїй роботі всі ваші вподобання та побажання. Ми використовуємо найсучасніше обладнання, що дозволяє швидко і ефективно виробляти напилення пінополіуретану на поверхні будь-якого розміру і площі.

Наша компанія пропонує вашій увазі утеплення не тільки житлових будинків, але і ангарів, складських приміщень, будівельних павільйонів, легкових автомобілів і цистерн. В побутових цілях утеплення найчастіше використовують у підвальних приміщеннях, на дахах, а також у різних вразливих місцях на стиках стін і підлог, стін, стелі і т. д.

Технологія утеплення пінополіуретаном з кожним роком вдосконалюється, і ми уважно стежимо за оновленнями. Тим самим, наша компанія забезпечує утеплення по Україні за новим і ефективним технологіям.