Травень 03 2018 0Comment
Теплоизоляция конструкций

Утеплення рідким пінопластом

Утеплення рідким пінопластом дозволяє створити однорідний шов без швів і зазорів, матеріал має відмінні показники адгезії з будь-якою поверхнею. Однак на відміну від пінополіуретану, рідкий пінопласт виділяє шкідливі для здоров’я формальдегіди. Саме з цієї причини його не можна використовувати всередині приміщень. Крім того, незначна кількість небезпечної речовини виділяється при розпиленні, тому є потенційна небезпека для людини.

Рідкий пінопласт можна використовувати тільки для зовнішніх робіт і як виняток – для проміжних. У той же час, пінополіуретан – це відмінний экологичекий матеріал, що при однакових показниках теплоізоляції, не представляє потенційну небезпеку для життя і здоров’я. ППУ можна використовувати всередині житлового приміщення, матеріал повністю відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Сфера застосування

Основною сферою використання рідкого пінопласту є горищні перекриття житлових будинків. Досить зручно також заповнювати матеріалом різні порожнини, наприклад, всередині дерев’яних підлог. Що стосується пінополіуретану, область його застосування практично не обмежена. Це можуть бути, горизонтальні і похилі площини, житлові та нежитлові приміщення, будівлі і конструкції, ємності і резервуари. Пінополіуретан не горить, не пропускає вологу і холод. Ще одним недоліком рідкого пінопласту є необхідність додаткового захисту від атмосферних опадів, адже матеріал швидко вбирає вологу. Цінова категорія доступна у всіх спінених матеріалів. Але аналізуючи існуючі на сьогоднішній день розпилюються теплоізоляційні матеріали, необхідно визнати, що по основним технічним характеристикам немає рівних спіненого пінополіуретану.

  Ефективна економія тепла в будинку