В даному розділі ми розмістили відгуки наших клієнтів. Переважно їх залишали по телефону в усному вигляді або направляли на наш e-mail адресу. Для зручності, ми згрупували їх на одній сторінці.

 


 

Ім’я: Анатолій

Місто: Херсон

Об’єкт: Підземний автопаркінг

Відгук: Проводили ізоляцію підземного паркінгу. Роботу здійснили якісно і швидко, в деталі вдаватися не буду, виділю один важливий момент – використовували дуже якісне обладнання. Роботою задоволений.

 


Ім’я: Євген

Місто: Харків

Об’єкт: Дах

Відгук: Проводилась робота по гідроізоляції покрівлі. Замовлення прийняли по телефону, проконсультували, підготували матеріал і приїхали на об’єкт. Все що мені потрібно було, це зустріти хлопців і надати доступ до об’єкта і звичайно надати доступ до електрики, живити обладнання. Робота пройшла добре, швидко, нічого нікому * не доплачував, все чітко за первісною домовленості.

 


Ім’я: Олександр

Місто: Кривий Ріг

Об’єкт: Покрівля

Відгук: Не люблю великі відгуки, тому дуже коротко. З роботою впоралися швидко, зробили все що спочатку обговорили і навіть трохи більше (в якості бонусу). Я заплатив за матеріал і за роботу, в результаті отримав якісно нанесений шар гідроізоляції. Ніяких доплат не справляв. Якістю роботи задоволений.
 


Ім’я: Андрій

Місто: Київ

Об’єкт: Фундамент

Відгук: Працювали з дуже дорогими матеріалами. Я спершу скептично ставився до якості роботи, коли обговорювали деталі по телефону. Після того як бригада приїхала на об’єкт, я побачив те обладнання, яке вони використовують, всі сумніви зникли. Я звик судити якість роботи і “рівність рук” робочих по тому інструменту, який вони використовую. Часто доводилося бачити сантехніків, будівельників які використовують дешеве китайське обладнання, в результаті якість роботи було точно таке ж як і їх інструмент, доводилося їх “пресовані” і змушувати допрацьовувати. Що стосується хлопців з “класик ППУ”, роботу провели добре, все зауваження мої врахували, а що саме для мене найважливіше – зробили все по технології і без косяків, результатом я повністю задоволений.

 


Ім’я: Олексій

Місто: Лисичанск

Об’єкт: Холодильна камера

Відгук: Провели теплоізоляцію підземної холодильної камери. Давно було бажання зробити з холодильної камери щось на подобу термоса, так як втрати холоду були величезними, сама камера Мороз та ще й вся земля навколо. Почав шукати способи, технології та наткулся на Ваш сайт, подзвонив, проконсультувався. Потім пам’ятаю ще тиждень думав, нічого більш універсального і недорогого я не придумав, тому відразу передзвонив, домовився. Протягом короткого часу всі зробили.

 


Ім’я: Дмитро

Місто: Бориспіль

Об’єкт: Холодильна камера

Відгук: Замовив теплоізоляцію холодильної камери. Шар пенополеурітан завдали побільше (з запасом), роботу провели швидко, якісно. Вартість робіт і матеріалу окупилася буквально за пів року, я почав економити на електриці величезні суми. Морозильна камера працює як термос, 1 раз охолодило все приміщення а потім тільки підтримує температуру на одному рівні, витрата електрики мінімальний, порівняно з початковим витратою десь рази в 3-4 менше зараз.