Травень 03 2018 0Comment
teploizoljacionnye_materialy

Відмінності напилення ППУ від інших теплоізоляційних матеріалів

Теплоізоляційні матеріали використовуються в сучасному будівництві для зниження витрат на енергоресурси та забезпечення комфортної для проживання температури в будь-який час року. При виборі оптимально відповідного матеріалу необхідно в першу чергу звертати увагу на такі якості, як довговічність, безпеку, водо – і паронепроникність. Напыляемому пінополіуретану в цьому аспекті на сьогоднішній день немає рівних.

Пінополіуретан має невелику вагу і не обтяжує конструкції, а завдяки розпиленню прямо на місці, він ідеально прилягає до будь-якої поверхні, залишаючи надійне еластичне покриття без стиків. При виборі пінопласту або будь-якого іншого листового матеріалу, в стінах необхідно свердлити отвори, що не тільки забирає багато часу, але і є причиною появи вразливих місць, через які буде відбуватися витрата тепла з будівлі. При використанні напилюваного ППУ, ви позбавляєте себе від будь-яких турбот протягом усього періоду експлуатації будівлі.

Головні відмінності напилюваного пінополіуретану від інших видів теплоізоляції:

  • можливість використання з внутрішньої і зовнішньої сторони будівель;
  • висока міцність при незначному вазі матеріалу;
  • нетоксичність та екологічна безпека;
  • відсутність необхідності в додатковому закріплення ізоляції;
  • висока швидкість монтажних робіт;
  • можливість використання на будь-якому типі поверхонь;
  • теплоізоляційний матеріал можна зверху обробляти на свій розсуд, у тому числі, фарбувати, штукатурити;
  • немає потреби проводити поточний ремонт та обслуговування.

Низький коефіцієнт теплопровідності, стійкість до впливу вологи і агресивної середовища, можливість багаторазового використання, економія до 30% енергоресурсів – це ті характеристики, які дозволяють напыляемому пінополіуретану займати лідируючі позиції на ринку теплоізоляційних матеріалів.

  Гідроізоляція підвалу – як захистити приміщення від сирості?