Липень 02 2018 0Comment

Влада Франції має намір привчити громадян до енергозбереження

Уряд Франції придумало спосіб вирішення проблеми неефективного використання енергоресурсів. Влада країни розробили спеціальну систему покарань і заохочень, яка діє за таким принципом: якщо людина утеплив своє житло, держава дає йому грошовий бонус, в іншому випадку – він сам змушений заплатити штраф у вигляді збільшеного страхового внеску.

Сума винагороди за утеплення будинку або квартири може піти на сплату податку на нерухомість або подальше еко-перетворення житла. З 2019 року французи отримають можливість перепродавати додаткову енергію, накопичену в результаті екологізації житла. Реалізувати цю програму допоможуть великі энергодистрибьюторы.

Програма ефективного використання енергії буде діяти до 2050 року. За цей термін французькі власті планують знизити ступінь негативного впливу парникового ефекту за рахунок зменшення споживання енергії житлового фонду. Згідно з планом кількість утеплених будинків має становити не менше 500 тисяч у рік. Програма не поширюється тільки на об’єкти архітектури з-за високої вартості процедури утеплення.

  Жителі Кам'янського зможуть утеплити своє житло за гроші держави