Липень 02 2018 0Comment

Як обрати теплоізоляцію для будинку

Щоб забезпечити комфортний мікроклімат в будинку, необхідно вчасно подбати про якісної теплоізоляції. Захистити від зимових морозів і зберегти приємну прохолоду в літній час дозволить хороший утеплювач. Розглянемо основні характеристики цього матеріалу, які допоможуть вам не помилитися у виборі.

Важливий критерій вибору утеплювача – довговічність. Сучасні теплоізоляційні матеріали служать 30-60 років, зберігаючи свої первісні властивості. Також слід звернути увагу на спеціальні вологоутримуючі властивості утеплювача. Цією здатністю володіє мінеральна вата, скловата і піноізол. Компенсувати відсутність вологопоглинання може хороша продувність, але для цього потрібні додаткові кошти.

Так як ізоляція монтується всередині будинку, бажано вибирати екологічно чисті матеріали без токсичних сполук. Для внутрішньої теплоізоляції використовуйте тільки негорючі речовини. Ековата і скловата допускаються тільки при зовнішньому застосуванні.

Велика вага утеплювача збільшує витрати на перевезення сировини і полегшує роботу з матеріалом. Більшість сучасних теплоізоляторів мають невелику вагу і не потребують додаткового кріплення. Виняток становлять тільки блоки з газобетону.

Якість утеплювача безпосередньо залежить від його теплопровідності. Чим нижче цей показник, тим краще він буде зберігати тепло в приміщенні. Найкращими параметрами володіє пінополістирол, мінеральна вата і пенофол.

  Термін служби напилюваного пінополіуретану