Липень 06 2018 0Comment

Як утеплити кутову квартиру

Кутове розташування квартири є причиною багатьох проблем: стіни погано утримують тепло, відволожуються, в результаті чого псується ремонт і порушується вид обробки. Ефективний спосіб позбутися від цієї проблеми – теплоізоляція. В залежності від розташування і умов експлуатації квартири, вона може бути зовнішньої і внутрішньої.

Зовнішнє утеплення є відмінним варіантом для квартир, розташованих на першому поверсі, у разі якщо умови експлуатації будинку не забороняють зміна фасаду. Перед проведенням робіт необхідно отримати дозвіл керуючих органів. Теплоізоляція квартири зовні передбачає монтування штукатурного фасаду на зовнішній стіні будинку, який складається з теплоізоляційного матеріалу, армуючого шару і зовнішньої обробки.

Якщо немає можливості виконати зовнішнє утеплення (квартира знаходиться на верхніх поверхах будинку чи є обмеження по обробці фасаду), потрібно виконати аналогічні роботи зсередини за допомогою спеціальних теплоізоляційних матеріалів на ваш розсуд: пінополістиролу, пароізоляційної плівки, гіспокартонних, МДФ.

Ефективність теплоізоляції залежить від обраного матеріалу та дотримання технології його використання. Краще вибирати утеплювач з максимальним терміном експлуатації, стійкий до вологи і температурних коливань.

  Утеплення по Україні