Будівництво приватного будинку включає в себе безліч нюансів, починаючи від типу фундаменту і закінчуючи системою комунікацій. Одним з важливих складових проектування є вибір для гідроізоляції підвалу. Якщо не приділити цьому питанню достатньо уваги, можна зіткнутися з неприємними наслідками у вигляді тріщин у фундаменті і навіть руйнування будівлі.
Будь-який об’єкт, який знаходиться у безпосередньому контакті з грунтом, потребує гідроізоляції. З цією метою виробники пропонують використовувати різні методи і матеріали: обмазувальну, мембранну, рулонну гідроізоляцію, рідке скло і т. д. Останнє являє собою силікатний клей, який не пропускає вологу і надійно захищає фундамент від руйнування.
Ще один ефективний спосіб захисту від вологи – ін’єкційна гідроізоляція з допомогою високоякісних полімерних смол. Спеціальні склади забезпечують надійну герметизацію швів і будь-яких тріщин. Завдяки цій властивості такий метод ін’єкційної гідроізоляції застосовується і на етапі будівництва об’єкта, і в житлових будинках.