Травень 03 2018 0Comment
ekonomiya-na-tamogennom-oformlenii-tovarov

Який % економії тепла з ППУ?

Скільки % економії тепла на ППУ. Залежить від товщини? Як скоро утеплення окупить себе?

Основне призначення теплоізоляції – економія тепла і зниження витрати теплоносіїв. Питання про утеплення стає особливо актуальним напередодні холодів, коли комфортний мікроклімат дуже важливий. Якщо необхідна дійсно якісна і надійна теплоізоляція, оптимальним вибором стане пінополіуретан.

Напилення ППУ дозволяє економити витрати теплоносіїв на 30%, зменшуючи Ваші щомісячні платежі за газ і опалення.

Пінополіуретан мають пористу структуру з закритими осередками, завдяки якій навіть тонкий шар утеплювача знижує фактичні втрати тепла на рівень в 1,7 рази нижче, ніж за будівельним нормативам. Це означає тільки одне – в будинку буде тепло і затишно.

Економія тепла при використанні напилюваного ППУ безпосередньо залежить від товщини шару: чим товще шар, тим менше витрати тепла.

Дуже важливо, що теплоізоляція з напилюваного пінополіуретану зберігає свої характеристики протягом усього періоду експлуатації. Утеплювач не обсипається, а теплоізоляційні властивості не втрачаються. Таким чином, вклавши гроші один раз в якісне утеплення, Ви отримуєте високий результат протягом як мінімум 30 років.

Коли утеплення окупить себе?

Напилюваний ППУ – це не найдешевший варіант з наявних матеріалів, що використовуються для теплоізоляції. Однак, завдяки реальної економії на витратах теплоносіїв, що використовуються для обігріву в холодну пору року, ізоляція з пінополіуретану окупає себе вже через кілька років. Після цього починається Ваша чистий прибуток і вигода. Використовуючи напилюваний ППУ, теплим можна зробити будь-який будинок, незалежно від вихідної товщини стін і їх матеріалу. Щоб всі роботи були виконані найбільш якісно, слід звертатися до справжніх професіоналів.

  Чи є необхідність в ізоляції «теплої підлоги»