Березень 05 2018 0Comment
гидроизоляция цоколя

Зеленівка теплоізоляція

У цивільному та промисловому будівництві важливу роль відіграє теплоізоляція будинків і споруд, адже це збереження і економія коштів на опалення і кондиціонування. В даному випадку виконана теплоізоляція цокольного поверху приватного будинку. Якісний матеріал, хороша підготовка поверхні і кваліфіковані майстри ось гарантія повноцінного і довговічного покриття з ППУ.

Пінополіуретан 40-й щільності є дуже хорошим теплоізолятором в поєднанні з функціями гідроізоляції, коефіцієнт водопоглинання у жорсткого ППУ складає 1-3% від обсягу. Дуже важливо відзначити, що підготовка поверхні є необхідною умовою при нанесенні полімерів. Поверхня повинна бути знепилена і знежирена, ні в якому разі не можна наносити пінополіуретан на вологу і тим більше на мокру поверхню. Важливо знати, що при зовнішніх роботах температура навколишнього середовища повинна бути не менше 10 * С.

 

Перед напиленням ППУ на стіни необхідно закрити плівкою всі вікна, водозливи і декоративні елементи, якщо такі є. Також потрібно видалити виступаючу дріт, що стирчать залишки дерев’яної опалубки і бажано заповнити великі пустоти при їх наявності, щоб уникнути перевитрати достатньо не дешевого матеріалу. Чим рівніше поверхня тим простіше і якісніше наноситься Напилювана піна.

Так виглядає цокольний поверх приватного будинку після нанесення пінополіуретану. Товщина напилення становить 5 см що є достатнім для нашого регіону. Залишилося “закрити” піну оздоблювальними матеріалами, що б уникнути її руйнування від ультрафіолету і надати поверхні закінчений і привабливий вигляд. Кінцеві матеріали обробки можуть бути дуже різні.

 

 

 

 

 

 

 

Вид объекта после отделки: