Травень 03 2018 0Comment
ппу емкости

Звукоізоляція та теплоізоляція ємностей: резервуарів, цистерн

Утеплення резервуарів та цистерн – це досить непросте завдання. В основному вони мають складну геометричну форму, а застосування різноманітних клейових складів неможливо в силу температурних режимів ємності. Використання мінеральної вати в рулонах з подальшою перетяжкою матеріалу досить енергозатратно і, до того ж, недовговічне. Перепади температури провокують утворення конденсату. Як наслідок, теплоізоляційні властивості мінеральної вати порушуються і відбуваються значні теплові втрати.

Відмінні показники теплозбереження, бездоганна якість і тривалий термін експлуатації демонструє пінополіуретан. Розпилення за допомогою спеціальної установки, що дозволяє використовувати його на поверхні будь-якої форми, текстури і з самих різних матеріалів.

Особливості застосування

Як показує практика, кошти, витрачені на утеплення резервуарів і ємностей пінополіуретаном окупаються вже через 2-3 роки. Надалі, резервуар моно використовувати без вкладень близько 25 років. Крім теплоізоляційних характеристик, пінополіуретан також значно підвищує гідроізоляцію цистерн, може допомогти усунути невелику текти. Таке покриття демонструє хорошу стійкість до впливу нафтопродуктів, кислот і лугів, розчинників і масел.

Відомо, що напилення з пінополіуретану боїться впливу прямих сонячних променів. Оскільки до таких ємкостей немає підвищених естетичних вимог, для захисту від ультрафіолету досить покрити їх шаром фарби зверху.

Виконувати напилення з поліуретану на цистерни та резервуари можна в будь-яких погодних умовах. Напилення має хорошу адгезію на всіх типах поверхні. Крім того, таке покриття є гарною антикорозійного захисту металевих поверхонь.